Bleší trhy Most

Upozornění: toto je jediný oficiální web akce a je pravidelně aktualizován.
Negarantujeme správnost provozních informací a cen uvedených na jiných webových stránkách či v různých internetových katalozích.

 

Veškeré aktuální informace k trhům sledujte zde nebo na našem facebooku.

_______________________________________________________________________

Tradiční mostecké bleší trhy se konají celoročně KAŽDOU SOBOTU od 5,30 do 12 hodin ve sportovním areálu TJ BANÍK SOUŠ MOST, ulice Zdeňka Fibicha 282 (za Neprakta klubem).

 

Můžete zde nakoupit či prodat nové i použité zboží (totální výprodeje, elektronika, potřeby pro domácnost, nábytek, oblečení, náhradní díly, pneu, pěstitelské přebytky, starožitnosti atd.).

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ:

Při prodeji použitého zboží není třeba mít živnostenský list. Prodejci s novým zbožím jsou povinni mít ŽL a označit si stánek potřebnými údaji (firma, IČ, odpovědná osoba). Prodejní stoly (2,5 x 0,5 m) jsou k dispozici. Informace k EET najdete ZDE…

Při prodeji potravin máte dvě základní povinnosti:

a) vlastnit živnostenské oprávnění

b) být zaregistrovaný/á u Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) nebo u místně příslušné Krajské veterinární správy v případě potravin živočišného původu

Na trhu je v provozu stálé občerstvení, není dovoleno přijet s dalším.

Místa se předem (telefonicky ani e-mailem) nerezervují, v případě zájmu je možno si konkrétní místo předplatit = zakoupit permanentku (vždy na kalendářní měsíc dopředu), prodejní prostor pak máte rezervován na každou akci do 7 hodin (další informace a prodej permanentek vždy na akci u pořadatele). Cena předplatného je stejná jako poplatek za prodejní místo, v případě neúčasti na akci se vstupné nevrací.

Pro nakupující je k dispozici parkoviště v horní části areálu (nájezd pro prodávající i návštěvníky z Tyršovy ul.). Parkování aut je zdarma.

GPS: 50°29’55.23″N, 13°37’52.001″E

VSTUPNÉ:

  • Návštěvníci – 15 Kč (děti do 15 let zdarma)
  • Prodávající – 130 Kč (prodejní prostor 5,2 m, auto prodávajícího, 1 stůl 2,5 x 0,5 m), každý prodávající má k dispozici místo a 1 stůl, stoly zapůjčené navíc se doplácí á 20 Kč; pro „pěší“ prodejce (bez auta) je poplatek 60 Kč při obsazení 1/2 místa s 1 stolem

Parkovné zdarma (nájezd aut z Tyršovy ul.)

 

Aktuality a foto z akcí najdete na FB 🙂