Bleší trhy Most

BLEŠÍ TRHY SE Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY DOČASNĚ NEKONAJÍ.

V Česku se zakazují akce, jichž se má zúčastnit více než 100 lidí. Zákaz se týká divadelních, hudebních, filmových a dalších představení, stejně tak sportovních či náboženských akcí, a to veřejných i soukromých.

Opatření bude platit do odvolání.

Obnovení provozu oznámíme zde na webu a facebooku.

 

 

Tradiční mostecké bleší trhy se konají celoročně KAŽDOU SOBOTU od 6 do 12 hodin ve sportovním areálu TJ BANÍK SOUŠ MOST, ulice Zdeňka Fibicha 282 (za Neprakta klubem).

 

Můžete zde nakoupit či prodat nové i použité zboží (totální výprodeje, elektronika, potřeby pro domácnost, nábytek, oblečení, náhradní díly, pneu, pěstitelské přebytky, starožitnosti atd.).

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ:

Při prodeji použitého zboží není třeba mít živnostenský list. Prodejci s novým zbožím jsou povinni mít ŽL a označit si stánek potřebnými údaji (firma, IČ, odpovědná osoba). Prodejní stoly (2,5 x 0,5 m) jsou k dispozici. Informace k EET najdete ZDE…

Při prodeji potravin máte dvě základní povinnosti:

a) vlastnit živnostenské oprávnění

b) být zaregistrovaný/á u Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) nebo u místně příslušné Krajské veterinární správy v případě potravin živočišného původu

Na trh není dovoleno přijet s občerstvením.

Místa se předem (telefonicky ani e-mailem) nerezervují, v případě zájmu je možno si konkrétní místo předplatit = zakoupit permanentku (vždy na kalendářní měsíc dopředu), prodejní prostor pak máte rezervován na každou akci do 7 hodin (další informace a prodej permanentek vždy na akci u pořadatele). Cena předplatného je stejná jako poplatek za prodejní místo, v případě neúčasti na akci se vstupné nevrací.

Pro nakupující je k dispozici parkoviště v horní části areálu (nájezd pro prodávající i návštěvníky z Tyršovy ul.). Parkování aut je zdarma.

GPS: 50°29’55.23″N, 13°37’52.001″E

VSTUPNÉ:

  • Návštěvníci – 15 Kč (děti do 15 let zdarma)
  • Prodávající – 130 Kč (prodejní prostor 5,2 m, auto prodávajícího, 1 stůl 2,5 x 0,5 m), každý prodávající má k dispozici místo a 1 stůl, stoly zapůjčené navíc se doplácí á 20 Kč

Parkovné zdarma

 

Aktuality a foto z akcí najdete na FB 🙂