Bleší trhy Most

Upozornění: toto je jediný oficiální web akce a je pravidelně aktualizován.
Negarantujeme správnost provozních informací a cen uvedených na jiných webových stránkách či v různých internetových katalozích.

Tradiční „blešák“ se ve fotbalovém areálu Baník Souš Most koná již od r. 2000 🙂 Burzy probíhají KAŽDOU SOBOTU od 5,30 do 12 h, konají se od března do Vánoc, v lednu a únoru je zavřeno.

PŘIJĎTE SI NAKOUPIT:

Najdete nás ve sportovním areálu TJ Baník Souš Most, Zdeňka Fibicha 282. Bleší trhy se otvírají každou sobotu od 5,30 h. Parkoviště je pro návštěvníky zdarma, vstupné 20 Kč/os.

Můžete zde výhodně nakoupit levné použité i nové zboží:
– oblečení, obuv, hračky, sportovní potřeby
– levné potraviny, cukrovinky, uzeniny, vejce, med, ovoce a zelenina, sazenice
– nářadí, náhradní díly, pneu
– elektronika, domácí spotřebiče, domácí potřeby, nádobí
– starožitnosti, sběratelské předměty, knihy
– drogerie, kosmetika
– nábytek, zahradní nábytek…

CHCETE PRODÁVAT?

Naložte auto věcmi, které nepotřebujete a jiným se můžou hodit 🙂 a přijeďte kteroukoliv sobotu. Otvíráme v 5,30 h, najíždí se přes parkoviště z Tyršovy ulice. Poplatek činí 150 Kč, 1 prodejní stůl je v ceně, auto si parkujete u sebe na prodejním místě.

Při prodeji vlastního použitého zboží není potřeba mít živnostenský list.

Na trhu je v provozu hospoda a stálé občerstvení, není dovoleno přijet s dalším.

CHCETE MÍT ZAREZERVOVANÉ STÁLÉ PRODEJNÍ MÍSTO?

Místa se předem (telefonicky ani e-mailem) nerezervují, v případě zájmu je možno si konkrétní místo předplatit = zakoupit permanentku (vždy na kalendářní měsíc dopředu), prodejní prostor pak máte rezervován na každou akci do 7 hodin (další informace a prodej permanentek vždy na akci u pořadatele). Cena předplatného je stejná jako poplatek za prodejní místo (150 Kč/sobota), v případě neúčasti na akci se vstupné nevrací.

CENÍK:

  • Návštěvníci – 20 Kč (děti do 15 let zdarma)
  • Prodávající – 150 Kč (prodejní prostor cca 5 m, auto prodávajícího, 1 stůl 2,5 x 0,5 m), každý prodávající má k dispozici místo a 1 stůl, stoly zapůjčené navíc se doplácí á 20 Kč; pro „pěší“ prodejce (bez auta) je poplatek 70 Kč při obsazení 1/2 místa s 1 stolem

Parkovné zdarma (nájezd aut z Tyršovy ul.)