Bleší trhy Plzeň

Upozornění: toto je jediný oficiální web akce a je pravidelně aktualizován.
Negarantujeme správnost provozních informací a cen uvedených na jiných webových stránkách či v různých internetových katalozích.

 

Tradiční plzeňské bleší trhy konané léta v areálu Štruncových sadů se od listopadu 2009 konají ve sportovním areálu za plaveckým bazénem na Slovanech.

„Blešák“ najdete celoročně a za každého počasí VŽDY V SOBOTU A V NEDĚLI dopoledne na adrese:

Tréninkové hřiště SK 1894 (dříve LOKOMOTIVA) Plzeň – Slovany, ul. Antonína Hájka (mezi Lobezskou ulicí a plaveckým bazénem)

Můžete zde nakoupit či prodat nové i použité zboží (totální výprodeje, elektronika, potřeby pro domácnost, nábytek, oblečení, náhradní díly, pneu, pěstitelské přebytky, starožitnosti atd.).

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ:

Poplatek se platí na bráně při vjezdu do areálu. Označená (v sobotu očíslovaná, v neděli „zakřížovaná“) místa jsou do 7 h rezervována pro majitele permanentek (viz níže), ostatní místa lze libovolně obsadit. Při prodeji použitého zboží není třeba mít živnostenský list. Prodejci s novým zbožím jsou povinni mít ŽL a označit si stánek potřebnými údaji (firma, IČ, odpovědná osoba). Pro prodávající je k dispozici dostatek prodejních stolů (2,5 x 0,5 m), parkování je přímo u prodejního místa.

Při prodeji potravin máte dvě základní povinnosti:

a) vlastnit živnostenské oprávnění

b) být zaregistrovaný/á u Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) nebo u místně příslušné Krajské veterinární správy v případě potravin živočišného původu

Na trhu je v provozu stálé občerstvení, není dovoleno přijet s dalším.

Místa se předem (telefonicky ani e-mailem) nerezervují, v případě zájmu je možno si konkrétní místo předplatit = zakoupit permanentku (vždy na kalendářní měsíc dopředu), prodejní prostor pak máte rezervován na každou akci do 7 hodin (další informace a prodej permanentek vždy na akci u pořadatele). Cena je stejná jako poplatek za prodejní místo, v případě neúčasti na trhu se majitelům permanentek vstupné nevrací.

Pro nakupující je k dispozici parkování v okolí areálu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Spojení MHD:

 • trolejbus č. 12 (zastávka Stadion Lokomotivy)
 • tramvaj č. 2 (zastávka Habrmannova)
 • autobusy č. 30 a 29 (zastávka Částkova)

SOBOTA – VSTUPNÉ:

 • Návštěvníci – 15 Kč (děti do 15 let zdarma)
 • Prodávající – 100 Kč – každý prodejce má k dispozici 1 místo, místa obsazená navíc se doplácí !
  50 Kč pro „pěší“ prodejce (bez auta) při zabrání 1/2 místa

NEDĚLE – VSTUPNÉ:

 • Návštěvníci – 20 Kč (děti do 15 let zdarma)
 • Prodávající – 150 Kč / 1 místo + stůl, parkování auta u prodejního místa; místa a stoly obsazené NAVÍC se doplácí (stoly navíc á 30 Kč, připojení k el. 50 Kč)
  70 Kč pro „pěší“ prodejce (bez auta) při zabrání 1/2 místa 

Aktuality a fotky najdete na FB 🙂